Volné pracovní místo  Procesní inženýr/-ka (AJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zavádět nové výrobky, technologie, materiály do výroby
Ověřovat nové technologie v souladu s QMS a IMS
Hodnotit nabídky dodavatelů
Spolupracovat s týmem údržby a zásobování
Spolupracovat při tvorbě podkladů cenových nabídek
Zodpovídat za zavádění a výrobu nových produktů
Zpracovávat data objednávek
Být ve spojení s klienty při tvorbě výrobků
Evidovat a aktualizovat technologickou dokumentaci
Být nápomocný při inventurách výroby a majetku
Podílet se na systému neustálého zlepšování
Tvořit kontrolní plány a aplikovat je v praxi

Požadujeme

Máte technické vzdělání či zkušenosti a aktivní AJ (min.B2)? Do mezinárodní firmy hledáme posilu pro zavádění nových zařízení a technologií. Praxe a znalost SAPu výhodou. Zajímavá mzda 13x ročně, zkrácená flexibilní pracovní doba 7,5 hod., 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavou mzdu
Roční odměnu ve výši 10 % roční základní mzdy
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
Možnost home office
25 dní dovolené
3 dny sick days
Příspěvek na stravování 107 Kč/den
Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
Příspěvek na volnočasové aktivity 4.000 Kč/rok
Příspěvek na životko / penzijko 800 Kč/měsíčně
Baby bonus při narození dítěte 49.000 Kč
Jazykové vzdělávání v pracovní době plně hrazené firmou
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!